Find din ambassadør her og tag kontakt for at købebilletter.

Delstat Ambassadør By Tlf. Email
Baden-Württemberg Nicolai Thomsen Løgstør 60671619 nnt84@hotmail.com
Bayern Mette Jespersen Farsø 50727773 mj@kjaer-advokat.dk
Berlin Karsten Rasmussen Løgstør 51913095 bygmarken3@live.dk
Brandenburg Kasper Gertsen Løgstør 60666411 kontakt@kg-service.dk
Bremen Leo Plejdrup Løgstør 40531141 leo.plejdrup@stofanet.dk
Düsseldorf Arne Poulsen Løgstør 23451518 vaerkstedetap@gmail.com
Hessen Theresa Berg Andersen Løgstør 40330767 familienbergandersen@gmail.com
Mannheim Jens Jensen Løgstør 24470554 jens@gaardsted-hoejgaard.dk
Mecklenburg-Vorpommern Britta Hougaard Løgstør 41501769  
München Klaus Simensen Barmer 20226885 klaussimensen@post.tele.dk
Niedersachsen Erik Kærsgaard Løgstør 40954765 formand@teamssc.dk
Nordrhein-Westfalen Jesper Lynge Fjerritslev 21961684  
Rheinland-Pfalz Jette Madsen Løgstør 29239335 frumadsen65@gmail.com
Sachsen Benny Hansen Løgstør 21499175 byh@danishagro.dk
Sachsen-Anhalt Jacob Gregersen Løgstør 60672138 jag@lhk.dk
Sleswig-Holstein Rene Danielsen Løgstør 28113968 rene@aubo-logstor.dk
Stuttgart Rehne Strømgaard Hansen Løgstør 25600500 rehnennn@gmail.com
Saarland Nis Virenfeldt Løgstør 29273424 nis@viogni.dk
Thüringen John Christiansen Løgstør 28692200 john_f.christiansen@jubii.dk
Dortmund Anette Jensby Fjerritslev    

 

BIERFEST 2019

KONTAKT
Find din ambassadør her
Andre henvendelser til
Morten Jørgensen, 30224249
morten@fiffidong.dk

TID
Lørdag 18. januar 2019 kl. 13.30
Dørene åbnes 12.30

STED
Lanternen Løgstør,
Lanternevej 1, 9670   Løgstør

PRIS
kun 325,- pr. person
incl. Schnitzel ad libitum
Fantastisk Fest med
Danmarks bedste Partyband 

UDKLÆDNING
Den rigtige stemning opnår 
du med den rigtige udklædning.
Vi har lavet en aftale med 
www.temashop.dk hvor du får 10% rabat 
og støtter Bierfesten. Se mere her.

BUSSER
For gæster i omegnsbyerne har vi 
arrangeret busser. Se mere her.